Tijela Udruge

POPIS ČLANOVA TIJELA USIŽ ZA MANDAT 2014 - 2018 GODINE

 

ZASTUPNICI SKUPŠTINE USIŽ

PODRUŽNICA BUZET:

  1. Nenad Radić

PODRUŽNICA LABIN

  1. Sonja Belušić
  2. Darko Švić

PODRUŽNICA PAZIN

  1. Branislav Jurčić
  2. Dara Paris

PODRUŽNICA POREČ

  1. Olimpija Meden
  2. Marina Radošić

PODRUŽNICA PULA

  1. Davor Besedić
  2. Terezija Gajski
  3. Zlatko Kuftić
  4. Marjana Peitel
  5. Zlatko Sandrić
  6. Saša Stanković
  7. Zlatko Močenić
  8. Đina Tončić Fonović

PODRUŽNICA ROVINJ

  1. Gracijela Ljoljić
  2. Idilia Šimetić

PODRUŽNICA UMAG

      1. Vanda Božić

      2.

     

    PREDSJEDNICI PODRUŽNICA USIŽ

    PODRUŽNICA BUZET:

    Nenad Radić

    PODRUŽNICA LABIN

    Sonja Belušić

    PODRUŽNICA PAZIN

    Dara Paris

    PODRUŽNICA POREČ

    Olimpija Meden

    PODRUŽNICA PULA

    Saša Stanković

    PODRUŽNICA ROVINJ

    Gracijela Ljoljić

    PODRUŽNICA UMAG

    Vanda Božić

     

    ČLANOVI UPRAVNOG ODBORA USIŽ

    PODRUŽNICA BUZET:

    Nenad Radić

    PODRUŽNICA LABIN

    Sonja Belušić

    PODRUŽNICA PAZIN

    Dara Paris

    PODRUŽNICA POREČ

    Olimpija Meden

    PODRUŽNICA PULA

    Zlatko Kuftić

    Saša Stanković

    PODRUŽNICA ROVINJ

    Gracijela Ljoljić

    PODRUŽNICA UMAG

    Vanda Božić

     

    IZVRŠNI ODBOR USIŽ

    Sonja Belušić

    Zlatko Kuftić

    Olimpija Meden

     

    PREDSJEDNIK USIŽ

    Zlatko Kuftić

    DOPRESJEDNICE USIŽ

    Sonja Belušić

    Olimpija Meden

     

    NADZORNI ODBOR USIŽ

    ČLANOVI:

    Branko Košara, Vesna Turković

    PREDSJEDNIK:

    Milan Rojnić

    ZAMJENA:

    Antonija Uka

     

    ETIČKO POVJERENSTVO USIŽ

    ČLANOVI:

    Branislav Jurčić,

    PREDSJEDNIK:

    Davor Besedić

    ZAMJENIK:

    Zlatko Sandrić

     

     

    POVJERENSTVO ZA PRIJEM U ČLANSTVO U USIŽ

    ČLANOVI:

    službenica USIŽ dr. Harry Stemberger

    PREDSJEDNIK:

    dr. Marino Benazić

     

     

    POVJERENSTVO ZA UKLANJANJE ARHITEKTONSKIH BARIJERA

    ČLANOVI:

    Terezija Gajski, Zlatko Sandrić

    PREDSJEDNIK:

    Franko Bakša

     

     

    POVJERENSTVO ZA ČLANOVE TREĆE ŽIVOTNE DOBI

    VODITELJICA:

    Dara Paris

    ZAMJENA:

    Antonija Uka

     

     

    TIM ZA PROJEKTE I PROGRAMI UDRUGE

    VODITELJICA PROJEKATA I PROGRAMA:

    Katja Meden

    ČLAOVI PROGRAMSKOG TIMA:

    Zlatko Kuftić, Indira Hujdur Kosi

     

     

    PROGRAMSKE AKTIVNOSTI UDRUGE

    VODITELJ:

    Zlatko Kuftić

    ZAMJENA:

    Đina Tončić - Fonović

     

     

    NOSITELJI AKTIVNOSTI USIŽ

     

    KULTURNO PROSVJETNA I INFORMATIVNA DJELATNOST

    Sonja Belušić

    SOCIJALNO EKONOMSKA I STAMBENA PITANJA

    Olimpija Meden

    SPORTSKO REKREATIVNA I ŠAHOVSKA AKTIVNOST

    ČLANOVI:

    Davor Besedić, Željko Čižmešija

    VODITELJ:

     

     

    ŠKOLOVANJE, ZAPOŠLJAVANJE, REHABILITACIJA I TIFLO POMAGALA

    Prof. Đina Tončić Fonović