Pikado povodom desete obljetnice Kluba

Pojedinačni turnir u pikadu

OBILJEŽENA 10. OBLJETNICA PLANINARSKOG REKREATIVNOG KLUBA SLIJEPIH ISTARSKE ŽUPANIJE
Pojedinačni pikado turnir povodom 10. obljetnice Planinarsko rekreativnog kluba slijepih Istarske županije i 70. obljetnice Udruge slijepih Istarske županije održan je u srijedu, 22.12.2021. u prostorijama Udruge slijepih Istarske županije u Zadarskoj 40 u Puli.

U kategoriji B1 – natjecatelji bez ostatka vida, od ukupno 7 natjecatelja, na trećem mjestu plasirao se Zlatko Sandrić, drugo mjesto osvojio je Željko Čižmešija, dok je na prvom mjestu slavio Radenko Družetić.

U kategoriji B2 – natjecatelji s ostatkom vida, od ukupno 5 natjecatelja, treće mjesto osvojio je Ivan Fonović, drugo mjesto Terezija Gajski, a prvo mjesto Milan Rojnić.

U kategoriji B3 – videće osobe (volonteri udruge), od ukupno 6 natjecatelja, treće mjesto osvojio je Danilo Piutti, drugo mjesto Iva Kovačić, a prvo mjesto Alen Zulić.

Voditelj turnira bio je Zlatko Kuftić, sudac Anica Todorović, a logistička podrška Samanta Holli.

Turnir je financirala Sportska zajednica Grada Pule, Grad Umag, Grad Pula i Općina Svetvinčenat.